Wyszukiwarka

O nas

Soho Nieruchomości jest licencjonowanym biurem, posiadającym licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 21273.

Teren działania: Poznań, Swarzędz, Kostrzyn, Pobiedziska, Kórnik, Czerwonak, powiat poznański.

Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości wtórnym i pierwotnym budujemy już od 2012 roku. Przez te lata wypracowaliśmy grono stałych i zadowolonych Klientów oraz sporą bazę istotnych kontaktów w branży i w branżach ściśle z nieruchomościami związanych.

Naszych Klientów wspieramy na każdym etapie transakcji, sprawnie przeprowadzamy przez proces  zakupu / sprzedaży nieruchomości od pierwszego spotkania aż do momentu przekazania kluczy.

 •   Przy sprzedaży nieruchomości pomagamy w kompletowaniu dokumentów (UM, UMIG, Starostwo Powiatowe, sad, KW, inne), w prostowaniu stanu prawnego lub kierujemy do specjalistów z kancelarii prawnych, opracowujemy ofertę, przygotowujemy strategię sprzedaży, prezentujemy nieruchomość potencjalnym Nabywcom, organizujemy drzwi otwarte, przygotowujemy dokumenty dla Kancelarii Notarialnych, uczestniczymy w negocjacjach, umowach przedwstępnych i przenoszących własność, uczestniczymy w procedurze przekazania nieruchomości i kluczy.

 •   Przy zakupie nieruchomości przeszukujemy rynek w poszukiwaniu idealnego M, korzystamy przy tym z własnej bazy ofert współpracujemy z Pośrednikami, biurami nieruchomości i deweloperami. Weryfikujemy stan prawny nieruchomości, sprawdzamy kompletność dokumentów (KW, UM, UMIG, Starostwo Powiatowe, sąd, KW, inne), przygotowujemy dokumenty dla Kancelarii Notarialnych, uczestniczymy w negocjacjach, umowach przedwstępnych i przenoszących własność, pomagamy w pozyskaniu finansowania na zakup, poszukamy firmy budowlanej, remontowej, możemy również zorganizować przeprowadzkę, uczestniczymy w procedurze przekazania nieruchomości i kluczy.  

 •   Przy wynajmie nieruchomości opracowujemy ofertę, przygotowujemy strategię wynajmu, prezentujemy nieruchomość potencjalnym Nabywcom, organizujemy drzwi otwarte, wspieramy Klientów w sporządzeniu umowy najmu cywilnoprawnej, uczestniczymy w negocjacjach, uczestniczymy w procedurze przekazania nieruchomości i kluczy,

 

Współpracujemy z profesjonalistami:

- kancelarie notarialne, kancelarie prawne, odszkodowania,

- doradcy finansowi - pozyskanie finansowania inwestycji- bezpłatne doradztwo,

- geodeci,

- firmy budowlane, budowlano – remontowe, wykończenie wnętrz,

- projektanci architektury i ogrodów,

- projektanci wnętrz,

- fotografia wnętrz, wirtualne spacery, fotografia lotnicza,

- transport,

- ubezpieczenia,

- dobre Biura Nieruchomości i Pośrednicy.

   

Jeśli stoisz w obliczu wyzwania jakim jest sprzedaż lub zakup nieruchomości  zadzwoń.

Przy kawie omówimy indywidualny plan działania. 

 

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Wajnert

SOHO NieruchomościPodstawy prawne
Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

 • ustawa o gospodarce nieruchomościami
  z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami), w szczególności Dział V Rozdział 2;
 • standardy zawodowe pośredników i zasady etyki zawodowej
  ustalone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w porozumieniu z Powszechnym Towarzystwem Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, uzgodnione 18 marca 2009r. z Ministrem Infrastruktury na podstawie art. 181 ust. 5 ustawy z 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2004r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie danych osobowych
  z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
  z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami).