Home staging

Oferujemy Państwu usługi skupione na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Poprzez odpowiednio dobrane  techniki  Home Stagingu ( drobnego „liftingu" mieszkania/domu), mogą Państwo podwyższyć wartość nieruchomości, przy jednocześnie niewielkim nakładzie finansowym.

Home Staging to świetny sposób na wyróżnienie oferty Państwa mieszkania/domu spośród wielu, często podobnych do siebie ofert na rynku nieruchomości.

Bazujemy na realnych, praktycznych rozwiązaniach, przy minimalnych nakładach finansowych.

Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie na potencjalnym kontrahencie można zrobić raz!


OFERTA

Konsultacja
Spotkanie na terenie nieruchomości Klienta ( czas ok 1,5-2 godz, w zależności od wielkości mieszkania/domu). W ramach tej usługi oferujemy przyjazd do domu/mieszkania Klienta, poznajemy jego lokalizacje i otoczenie. W dostępnej przestrzeni oceniamy słabe i mocne strony nieruchomości. Szczegółowo przekazujemy informacje ustnie, w którym zawieramy konkretne propozycje zmian w domu/mieszkaniu. Uwzględniamy przy tym budżet, jaki Klient może przeznaczyć na proponowana metamorfozę.

  • Dla Klientów Soho Nieruchomości - usługa gratis! Dotyczy Klientów współpracujących w oparciu o krótkoterminową umowę na wyłączność, na czas określony min. 3 miesięcy w przypadku mieszkania i 6 miesięcy w przypadku domu.
  • Dla Klientów Soho Nieruchomości , współpracujących w oparciu o umowę otwartą koszt konsultacji to 150- 200,-, W przypadku zmówienia kompleksowej usługi Home Staigingu koszt zostanie pomniejszony o kwotę konsultacji.

Usługa  Home Stagingu - realizacja wytycznych z zakresu udzielonej konsultacji.

W ramach tej usługi oferujemy Państwu:

  • prace porządkowe,
  • aranżację i stylizację przestrzeni,
  • zakup/wynajem dodatków i dekoracji lub wykorzystanie już istniejących mebli i tekstyliów,  
  • sesję zdjęciową,
  • organizację drzwi otwartych.

W przypadku zmówienia kompleksowej usługi Home Stagingu koszt zostanie pomniejszony o kwotę konsultacji.
Projekt i cena ustalane są indywidualnie z Klientem w zależności od zakresu prac do wykonania.
Ostateczny koszt usługi  home staigingu uzależniony jest nie od metrażu mieszkania/domu, ale od zakresu prac, jakie trzeba wykonać w danej nieruchomości.

HOME STAGING – czyli: kto za tym stoi?

Mam na imię Sylwia. Wnętrza i ich urządzanie od lat są moją wielką  pasją.  Moje dotychczasowe hobby z czasem postanowiłam przekształcić na profesjonalne działania.

Niezbędna wiedzę w zakresie stylizacji wnętrz zdobyłam na  profesjonalnym kursie Dekoratora/Stylisty Wnętrz w Instytucie Kreatywności i Edukacji Educoncept w Warszawie.

Obecnie, wspólnie z mężem, współtworzę i prowadzę   internetową drukarnię cyfrową. Produkty pimpmywall takie jak tapety, fototapety, naklejki , pozwalają mi działać cały czas na rynku wnętrz i być na bieżąco z aktualnymi trendami. Nieustannie zgłębiam wiedzę, uczestniczę w największych wydarzeniach branżowych.

Prywatnie- żona i mama. Jestem energiczna, pomysłowa, z uwagą słucham Klientów, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Miłośniczka natury i zwierząt.

Cenię harmonię, nienaganny ład i dbałość o szczegóły. Działam z przekonaniem, że nawet niewielki szczegół potrafi zmienić charakter i styl wnętrza.

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE